SERWIS

Zapraszamy do naszego punktu mieszczącego się w Lubinie, ul. Ścinawska 4. Posiadamy autoryzowany serwis wiodących marek elektronarzędzi na polskim rynku. Elektronarzędzia wymagające naprawy mogą Państwo również wysłać za pomocą przesyłki POCZTEX 48. Opłata za transport w obie strony wynosi 45 zł brutto. W celu ustalenia wysyłki, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Każda maszyna przyjęta do naprawy posiada swoją kartotekę co pozwala nam odtworzyć wykonane wcześniej naprawy oraz zastosowane w nich części. Na tej podstawie części objęte gwarancją z poprzedniej naprawy nie są ujmowane w kosztach do naprawy bieżącej. W przypadku rezygnacji z naprawy - na życzenie klienta - sporządzamy protokół złomowania. Do naprawy wykorzystujemy wyłącznie nowe, oryginalne części i podzespoły.

JAKIE MARKI NAPRAWIAMY ?

BOSCH, MAKITA, HIKOKI, RUPES, DUSS, WURTH-MASTER, REBIR, RUBI, AEG, HILTI, SKIL, METABO, STEINEL, RYOBI, MILWAUKEE, DEWALT, SPIT, REMS, PROTOOL, FESTOOL, FLEX, FEIN, BLACK&DECKER, oraz inne półprofesjonalne marki.

DLACZEGO WARTO NAPRAWIAĆ W NASZEJ FIRMIE ?

Kompetentność - Państwa narzędzia będą naprawiane przez wykwalfikowanych serwisantów. Posiadamy 26-letnie doświadczenie w branży narzędziowej. Nasze usługi obejmują zakres napraw gwarancyjnych, pogwarancyjnych jak również przeglądy i konserwacje okresowe. Na czas naprawy, oferujemy sprzęt zastępczy na preferencyjnych warunkach wynajmu.

© 2018 Alfa-narzędzia | Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja Adawards | Polityka prywatności